26.01.2021

?Продажа электроэнергии

Поставка электрической энергииНаші партнери — ТОВ «Одеська незалежна енергетична компанія», пропонує постачання електричної енергії на нових, вигідних умовах!

ТОВ «ОНЕК» — компанія професіоналів, що спеціалізується в сфері енергетики та постачанні електричної енергії на території міста Одеси, Одеської області, України.Компанія, що динамічно розвивається в сфері енергетики та електропостачанні.Компанія, з великим практичним досвідом в наданні повного комплексу послуг з електропостачання промисловим об’єктам, виробничим об’єктам, торговим комплексам, малим непобутовим споживачам на вигідних умовах.

Наша компанія працює на основі самих передових технологій, в оптимальні терміни здатна надійно забезпечити електроенергією будь-яке підприємство.

Ми перейняли весь досвід роботи минулих постачальників , проаналізували та вдосконалили його функціонування, прибравши штучно створені перепони та незручності з якими зустрічаються споживачів.

Наші Клієнти — це партнери, які нам довіряють і для яких ми працюємо кожного дня.

Ми завойовуємо прихильність Клієнтів завдяки відмінній якості сервісу, експертним навикам та знанням в сфері електропостачання, надійності постачання та інноваціям.

Ми піклуємося про кожного нашого клієнта, надаючи правову консультацію по загальним питанням в сфері енергетики.

Ми вдячні за довіру, яку надають нам наші споживачі, обираючи нас в якості постачальника електричної енергії.

65003, Україна
м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 115, офіс 216Б

http://onek.com.ua

Мы в FaceBook 😉

к.т. (097) 193-14-43Одеська незалежна енергетична компанія

к.т. (050) 203-24-61

З повагою, ТОВ «ОНЕК»